Zadzwoń!

606 921 309
2015-05-20

Płynęli po medale Mistrzostw Śląska

W ubiegłą niedzielę 17 maja na basenie "Goczuś" w Goczałkowicach - Zdroju odbyły się II Amatorskie Mistrzostwa Śląska w Pływaniu. Do rywalizacji zgłoszonych zostało blisko 300 zawodniczek i zawodników, którzy nie posiadają licencji Polskiego Związku Pływackiego. Każdy zawodnik mógł wystartować w dwóch konkurencjach. W zawodach tych wzięli udział reprezentanci naszej szkółki Przemek Drabik i Marek Kobosko. Chłopcy osiągnęli znakomite wyniki. W stylu dowolnym Przemek zdobył tytuł mistrza śląska (28,19), a Marek został wicemistrzem (28,80). W stylu motylkowym Przemek wywalczył srebny medal (31,50), zaś Marek uplasował się tuż za podium, na IV miejscu (32,68). W klasyfikacji na najlepszego uczestnika zawodów w swojej kategorii wiekowej (18 zawodników) zwycięzcą został Przemek, a Marek zajął III miejsce.

Ogromne gratulacje!!! Jesteśmy z Was dumni!!! Podziękowania dla pana Drabika :-)